Me & Blog

KONEC!! Stěhování!!

5. září 2010 v 10:12 | [M!ka!la]
Promiňte ale je to tak, tento blog už mě nebaví, a chtěla jsem ho vylepšit ale nejde to jak bych jsi představovala, tak se stěhuji na jinej blog.

FOR AFFS:
Jestli chcete tak se můžete přihlásit znova (ten kdo chce). Budou tam pravidla a prvidla budou patřit i pro MĚ! Takže budu obíhat jako v pravidlech! Jinak děkuji všem kteří se přihlásí znovu, a promiňte.

Ten blog už nebude jenom o Miley. Doufám že ho budete mít rádi jako tento blog + náštěvku si beru sebou. Ale nevím jestli tam dneska budu něco dávat jenom rozcestníky možná. Doufám že se vám tam bude líbit. ZBOHEM!!

Pápá... jdu...

26. srpna 2010 v 14:09 | [M!ka!la]
Pápá... jdu...

Tak já jsi chvíli odpočinu od netu, ale zase vás nechci opistit. Njn... skusím udělat návrh na příští design, doufám že se vá, bude líbit. Příští design by měl být v ÚTERÝ před ZAČÁTKEM ŠKOLY, bude takový už trochu školní, no nevím nevím možná že sem se nebude hodit no uvidíme.

Uvidíme se o 5 nebo o půl 6!!

Vyhlášení Affíků

25. srpna 2010 v 11:00 | [M!ka!la]
Tak mám tu vyhlášení Affs. Doufám že se v tom vyznáte!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Doufám že budete šťastní

Námět na novej dess? Radši jo

23. srpna 2010 v 9:59 | [M!ka!la]
Námět na novej dess? Radši jo

Jsem strařná já vím. Tento design je tak malej, ubohej + jednoduchej, pokusím se udělat teď nějakej novej. doufám že se mi povede.
P.S.: Jsou tu jenom tři barvy, nic víc. Jak se vám tento dess líbit (někteřím)?
Jsu tupá, jdu to změnit!!!

Kontrola affs

22. srpna 2010 v 18:39 | [M!ka!la]
Kontrola affs.

Sorry affs ale musím. Já vím najdenou jsu tu dluho jsem tu nebyla ale já prostě musím. Až toto skončí to je za 3 dny (ve středu). Doufám že se jich napíše co nejvíc, pak se pokusím nábor affs.

Pro Affs:

Web:
Chceš být nadále mým affs a Proč?

Nabírání:

Přihlašte se → zde

Pardon!

22. srpna 2010 v 12:29 | [M!ka!la]
Pardon!

Hele pardo že jsem tu nebyla. nechala jsem to tu tak, a neoběhla zatím affs jdu to rychle změnit. a vracím se jenom k Miley. Ashley odstraním a udělám vážně konrolu affs. Udělám nový design. Hele pardon.

A hlavně oběhnu affs.

Z5 a něco jiného.

14. srpna 2010 v 11:44 | [M!ka!la]
Takže zase jsem z5 a chi určitě něco říct nebo lepší spíš napsat.
1. Zprávy
Udělám nový design a přidám sem novou star a tím je Ashley Tisdale. Takže se budu starat tu O Miley/Hannah a Ash. To bysem bylo asik tak vše. Udělám pěkné menu. Doufám že se mi povede? Asi ne.

2. Zpráva
Oběhnu affs že jsem zpět. A udělám hlavně KONTROLU která bude trvat 3 DNY.

----------------------------------------------
Jdu to sem dát všechno do kupy tak se zatím mějte!! Papík...

Zase opouštím!

6. srpna 2010 v 11:45 | [M!ka!la]
ZAse sry opouštím a zase na týden.
Jedu k babičce minulý rok jsem u ní nebyla tak jedu až teď. Jo a sry zase promiňte, ale bude to jenom na týden.
SRY PAPA

Affs nemažte jsi mě pardon a promiňte!!!

Sem z5 o5!!!

3. srpna 2010 v 11:49 | [M!ka!la]
Ahoooj tak jsem zase z5 a je tu 2. Měsíc

http://i230.photobucket.com/albums/ee210/wfl_icons/Hannah-Montana/20.jpg
Tak jo a zase jsu zpátky. Děkuji moc za náštěvku. Za těch 10 dní mě tu navštívila skoro stovka lidí. Moc děkuji že jsem tak rádi chodíte. Jinak teďkom budu přidávat články. Takže se můžete těšit. Teď se hlavně podívám na ty vaše komentáře v předchozím článku. Vidím že je jich tam hodně + oběhnu affínka. Takže teď ze začátku nebudou žádné články ale asik tak za půl za hoďku. Mno nevím nemám to načasovaný. Bože už je tu 2. Měsíc!!!! a za chvíli škola a devátej ročník bééé.Zase pozastavuji...SRY

22. července 2010 v 16:19 | [M!ka!la]
Zase pozastavuji...SRY
www.michaila.blog.cz

Zase musím pozastavit proč?? Jedu na tábor (po 1.), takže nevým jaký to tam bude. Jedu do Suché Lozi. To nevím kde přesně je. Takže Affínka nemažte si mě pls. Jedu tam na 10 dní takže se vrátím 1. srpna (bože 2. měsíc prázdnin achjo). Jinak pápá lidi. Doufám že sem budete chodit jak minule když jsem tu nebila (byla jsem v Itošce) → za ten týden mě navšívilo 60 lidí!! Wow díky!!!
Pápá...

Zkomplikovalo se mi Menu!!

21. července 2010 v 13:19 | [M!ka!la]
Zkomplikovalo se mi Menu!!

Nevím proč ale zkomplikovalo se mi menu kvůli statistikám, musím to dát do pořádku, tentokrá si asik myslím že tu menu nebude ale bude v záhlaví!!! Sry

Divný je to že statistiky už jedou a já vymazala celý menu, Fakt dobrý hele! Jinak bude ten původní design. Já to všechno opravím jenom teď ne jedu do Slavkova... sry

Carcoolka - zpívající kozel

20. července 2010 v 18:39 | [M!ka!la]
Carcoolka zpívající kozel

Bože já z toho nemohu, já se válím vždycky na zemi když to vidím. Ten kozel je nejlepší:


Kdo toto vymyslel xxxxxDDDDD

Jsem zpátky!

18. července 2010 v 10:59 | [M!ka!la]
Jsem zpátky!
Z5 jsem už od všerejška od půl deváté, nechtělo se mi nic přidávat, ani teď protože dělám novej design. Doufám že se vám bude líbit. Tento dess je moc malej tak ho chci změnit. Jinak přidám do meenu, a udělám koněčně pořádný seznam affs které po tomto článku musím oběhnout. Jo a děkuji za náštěvku že jste sem chodily, hned přidám po new dessu statistiky za tento týden (už se nemůžu dočkat jaký to je).
Tak pápá já jdu dělat a přidávat a obíhat.

Zítra nepřindu...Dovolená

8. července 2010 v 18:09 | [M!ka!la]
Zítra nepříndu...Dovolená
Tak jo hele zítra nepřindu, jedu na dovolenou do Itálie → Venezia.
Nemusíte jsem chodit, jak chcete, ale vrátím se 19.7., zítra tu sice taky budu ale balení, stáhnout filmy do mobilu, mp3 atd... všek znáte. Po cestě se nechci nudit.

Scháním pro vás...

7. července 2010 v 13:39 | [M!ka!la]
http://i40.tinypic.com/2evvsis.png
Tak Pro vás scháním celé CD Miley Cyrus - Can´t be tamed. Úplně celé CD, ale nejspíš po bude počástech, ne jako vám dám stránku a tam nepojede půlka písniček jako má (tento) blog. Teď jsem stahovala a půlka písní z toho nejde, tak vám budu schánět dokud to nebude všechno.
No aspoň jsi nemusíte kupovat CD za peníze když to můžete mít zadarmo!!!
 
 

Reklama